Veloturk’ün Celeste Aşkı

Veloturk ‘Bir Çocuk Gülerse Dünya Güler’ dedi ve iki yılda 2.500 çocuğu bisiklet sahibi yaparak bunu da başardı.

Şimdi Accell Bisiklet de bisiklet sponsoru olarak verdiği Bianchi Oltre XR.2 modeli ile Veloturk ekibinin yüzünü güldürüyor.

 

İki yıl önce ülkemizde ihtiyaç sahibi çocukları bisiklet ile tanıştırmak, onları mutlu etmek ve spora teşvik etmek amacı ile yola çıkan 5 bisiklet severden kurulu Veloturk. Aralarında kimler yok ki? Ülkemizin çok sevilen şefi Arda Türkmen, bisiklet camiasının yakından tanıdığı isimler Sarper Günsal, Berkem Ceylan, Aydın Diricanlı ve gazeteci (ama sadece gazeteci değil) Okan Can Yantır. Her biri birbirinden değerli insanlardan kurulu bu güzel ekip yurt dışında katıldıkları bisiklet yarışları yanı sıra, ülkemiz için yeni ama bir o kadar da ilgi gören bir organizasyon olan ‘Gran Fondo’ yu iki farklı ilimizde organize ediyorlar. İki farklı parkurda koşulan Gran Fondo yarışları Erciyes ve Çeşme olarak koşulacak. Katılımı ücretli olan bu etkinlikte yarışmacılar bir yandan kendileri ve diğer yarışmacılar ile mücadele ederken, diğer yandan çocukların bisiklet sahibi olması için ter dökecekler.

Veloturk Bianchi

 

Tercih Bianchi

Kimine göre Turkuaz mavi, kimine göre İtalyan Gökyüzü Mavisi. Ancak tüm bisiklet dünyası bu rengi taşıyan bisikletin (Celeste) bir Bianchi olduğunu bilir. 1885 yılından beri bisikletin tarihini yazan Bianchi markası ülkemizde Accell Bisiklet bünyesinde yer alıyor.  Bu yıl hedeflerini büyüten ve daha fazla çocuğa ulaşmak isteyen Veloturk’e  Accell Bisiklet 2017 yılının sonuna kadar Bianchi’nin üst seviye yol bisikletleri olan Oltre XR.2 ve Specialissima ile sponsor olarak, Celeste nin yollarda gururla akışına bir de çocukların mutluluğunu ekliyor. Bu arada bisiklet severlere bir müjde daha verelim. Bianchi’nin İtalya’dan ithal üst sınıf modelleri de 2017 sezonu ile birlikte Türkiye pazarında olacak.

Veloturk Bianchi

Veloturk Web Sitesi İçin Tıklayınız.

 

  • SEMA SELVAN
    Geplaatst op 09:47h, 27 Ağustos Cevapla

    Merhaba gençlik bisikletim bianchi artık onu kullanamıyorum. Şimdi işe gitmek için bisiklet istiyorum. Bu konuda da sizin desteğinizi rica ediyorum..

  • sema bacı
    Geplaatst op 15:46h, 24 Eylül Cevapla

    sema abla carraro al gideri var. 😀

Yorum Yazınız